Kursoft KRS Tamirci

Teknik Servis Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 399 TL
  • Boyut 436.6 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Kursoft
Teknik servis hizmeti veren işletmeler için komple bir çözüm olanağı sunan Kursoft KRS Tamirci yazılımı sayesinde servis kayıtlarınız ile işletme muhasebesi işlemlerinizi eş zamanlı olarak yönetebilirsiniz

Teknik servis hizmeti veren işletmeler için komple bir çözüm olanağı sunan Kursoft KRS Tamirci yazılımı sayesinde servis kayıtlarınız ile işletme muhasebesi işlemlerinizi eş zamanlı olarak yönetebilirsiniz.

Hızlı bir işlem kabiliyetine ve oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Kursoft KRS Tamirci yazılımı ile arızalı olan araçların servise girişinden itibaren onarım, teslimat, fiyatlandırma, yeniden servise giriş ve iptal gibi tüm etaplarını kolay bir şekilde takip ederek yönetebilirsiniz. Zamandan tasarruf ederek iş yükünüzü fark edilebilir derecede hafifleten yazılım ile ayrıca güvenli bir şekilde servis takip işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi programda bulunan gelişmiş servis giriş takip, barkod takip, servis departmanları arasındaki yönetim ve uzaktan erişim özelliklerini de kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak muhasebe işlemlerinizi de yine Kursoft KRS Tamirci yazılımı sayesinde yapabilirsiniz.

Programda bulunan uzaktan erişim özelliğini kullanarak servisinizde bulunan cihazlarınızı işletmenizde bulunmanıza gerek olmadan kontrol edebileceğiniz gibi Dünya' nın neresinde olursanız olun servis kayıtlarınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. İnternet bağlantısı üzerinden web desteğini de kullanıcılarına sunan yazılım ile müşterileriniz kendilerine ait olan araçların cari kodu, servis seri numarası, araç plakası ve servis numarası gibi erişim bilgilerini kullanarak araçlarının servis durumları hakkında da bilgi sahibi olabilmektedirler. Ayrıca web desteği sayesinde cihaz üzerinde yapılan tüm işlemleri anlık olarak web üzerinden görebilir ve müşterileriniz servis personeline online olarak notlarını iletebilirler.

Kursoft KRS Tamirci yazılımı ile müşteri yönetimi işlemlerinizi de pratik bir şekilde yapabilir, müşterilerinize ait alış, satış ve servis işlemlerine ek olarak ödeme ve tahsilat işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Bunun yanında entegre muhasebe işlemi özelliğini kullanarak servisinize ait fiyatlandırma, faturalandırma, cari borçlandırma, tahsilat, alış ve ödeme işlemlerinizi de saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Kursoft KRS Tamirci indir